HOTEL GUTENBERGS

Rezervācija

L A U K U   R E Z I D E N C E
 
×

Paziņojums

One of the files that is needed for the correct operation of the System - CW Gears plugin appears to be missing! Please install a fresh copy of the latest version to fix this issue.

Numuri & Interjers

 

Standarta istabas


  
 
Ar "king size" (220 x 180) gultu, 2 naktsgaldiņiem, stāvlampu, brokastu galdiņu, 2 mīkstiem atpūtas krēsliem, rakstāmgaldu ar krēslu un lampu, TV ar starptautiskiem kanāliem, telefonu, bezmaksas WIFI interneta pieslēgumu, minibāru, seifu portatīvajam datoram. Divvietīgs numurs ir ar divām atsevišķām gultām.
Vannas istabā - duša vai vanna pēc izvēles, matu žāvējamais fēns, viena elektrības kontaktligzda, personīgās higiēnas priekšmeti - ziepes, dušas želejas, matu cepurītes, 3 dvieļi. Room service, veļas mazgāšana, gludināšana, auto pakalpojumi u.c.
Īpašie piedāvājumi. Pirms naktsmiera gulta tiek atklāta, vakarā jūsu prombūtnes laikā numurā tiks iedegta gaisma, uz gultas jūs gaidīs īpašā "Gutenberga" konfekte.
 
 

Pusluksa istabas

 
  
 
Vienvietīgas vai divvietīgas istabas ar ērtu, mēbelētu priekštelpu, kas var kalpot nelielai 2- 4 cilvēku apspriedei vai bērna guļamtelpai. Ar vienu vai divām "king size" gultām, 2 naktsgaldiņiem, griestu lampu, brokastu galdiņu, 2 mīkstiem atpūtas krēsliem, rakstāmgaldu ar lampu, TV ar starptautiskiem kanāliem, telefonu, interneta pieslēgumu, minibāru, seifu portatīvajam datoram, vannas istabā - apsildāmā flīžu grīda. Pārējās ērtības - visas tās pašas, kas minētas iepriekš.
 

Luksa apartaments


  
 
Vienvietīgi vai divvietīgi 68 m2 luksa apartamenti ar ērtu priekštelpu un ar tualeti viesiem. Aiz priekštelpas - 25 m2 dzīvojamā istaba ar 4 logiem, no kuriem viens atverams līdz grīdai un šūpuļkrēslu pie lielā TV. Dzīvojamā istabā ērts rakstāmgalds, kumode un minibārs. Aiz guļamistabas - otra plaša tualete ar vannu ar apsildāmu grīdu. Dzīvojamā istaba var uzņemt nelielas 6-10 cilvēku viesības vai kalpot kā bērnu guļamtelpa. Guļamistabā - TV, lielā "king size" gulta. Pārējās ērtības - visas, kas minētas iepriekš.