Pieaugušie

Bērni

Par mums

Boutique stila viesnīca Vecpilsētas centrā. Slavena ar greznu interjeru, romantisku, vēsturisku stilu un sirsnīgu personālu.

Viesnīcā ir 38 mājīgas, dažādi iekārtotas istabas. Visas ērtības - vanna vai duša, Viasat TV, bezmaksas internets, telefons, minibārs, seifs, vannas istabā siltā grīda un citas ekstras. Viesiem brokastis iekļautas cenā.

Viesnīcas ēkas XVI un XIX gs. celtas speciāli tipogrāfijai. Kopš tiem laikiem Johannes Gutenbergs – slavenais Maincas patricietis, poligrāfijas izgudrotājs 1550.gadā - ir šo ēku patrons, viņa bareljefs grezno ēku fasādi. 2001.gadā, atklājot viesnīcu, Johannes Gutenbergs laipni piekrita kļūt arī par viesnīcas patronu.

Dzīvojot „Gutenbergā”, jūs pilnīgi noteikti atrodaties Rīgā! Te viss - gleznas, gravīras, antīkas greznumlietas, senas grāmatas viesu istabās un gaiteņos – ir kā stāsts par Rīgas vēsturi. I stāva hallē - skaistas kopijas no slavenās Gutenberga Bībeles un seno laiku spiestuves gravīras, grāmatas, II stāva hallē – ainavas no 17.gs. Latvijas un Rīgas, bet III stāvā – latviešu mākslinieku oriģinālgleznas un stāsts portretos par latviešu inteliģenci.

Jūsu ērtībām

Lietišķiem cilvēkiem

Konferences (līdz 80 cilvēkiem) 4. stāvā zālē "Johans".
Pavairot vai ieskanēt dokumentus un attēlus uz jaudīga kopētāja.
Pasūtīt vizītkartes vai konferenču materiālus 24h laikā.
Bezmaksas WiFi internets visā viesnīcā.
Pasūtīt taksometru ceļam uz lidostu vai staciju.
Izmantot kurjerpasta pakalpojumus un vēstuļu un atklātņu nosūtīšanu. Par to parūpēsies reģistratūras darbinieki.

Jūsu atpūtai

Pasūtīt teātru un koncertu biļetes.
Piedāvāt zinoša gida pakalpojumus ekskursijai pa Rīgas vēsturiskajām vietām.
Saulainā dienā vai zem zvaigžņotām debesīm atpūsties viesnīcas jumta terasē un, skanot klusai mūzikai, pavērot neaizmirstamos Vecrīgas jumtus un torņus un Daugavas otru krastu no 6.stāva augstuma.

Veselībai

10% atlaide SPA salonā, skaistuma rezidence "Bellezza" ,13. janvāra ielā 21. Vairāk informācijas skat. www.Bellezza.lv vai pa tālruni +371 67876555.
Izmantot veselības, skaistuma un labsajūtas gūšanai Dienas SPA Aqua Villa , Tirgoņu ielā 11, Vecrīga (5 minūšu gājienā), piedāvā savus pakalpojumus ar 7% atlaidi viesnīcas „Gutenbergs” klientiem.
Informācija www.aquavillaspa.lv. vai pa tālruni
+ 371 67814686, +371 29196349.

Jūsu ērtībām

Pasūtīt modināšanas zvanu.
Izmantot papildu gultas vai bērnu gultiņu, papildu segas, spilvenus, pretalerģiskos spilvenus, rotaļlietas un citas bērniem nepieciešamas lietas.
Zīmi "Lūdzu netraucēt/uzkopt istabu" Jūs atradīsiet uz istabas roktura.
Reģistratūrā iegādāties mājās aizmirstus sīkumus zobu kopšanas piederumus, higiēnas preces, utt.